Kırım Firması

Contact Author

0536 942 22 37

Kırım Firması;

Duvar Yıkım Kırım Ustası

Kırım Firması;Hafriyat, inşaat, bizim işimiz.20 yıldan bu yana yıktığımız inşaatlar taşığımız hafriyatlar ile müşterilerimizde sağladığımız güven neticesinde bugüne kadar büyüyerek gelen firmamız her geçen gün referanslarına bir yenisini eklemeye devam ediyor,
Duvar Yıkım Kırım Ustası,Yıkım, Hafriyat, inşaat, bizim işimiz.20 yıldan bu yana yıktığımız inşaatlar taşığımız hafriyatlar ile müşterilerimizde sağladığımız güven neticesinde bugüne kadar büyüyerek gelen firmamız her geçen gün referanslarına bir yenisini eklemeye devam ediyor. Firmamız tarafından her türlü yıkım makinaları yıkım işleri Damperli hafriyat kamyonları ile hafriyat taşıma işleri Kırıcılarla inşaat kırım ve yıkım işleri Bina enkazı kaldırma işler Hurda işleri yapılmaktadır. Ayrıca Bina içi veya zemini kırma kaldırma tüm iç meknalarda kırma her türlü tadilat kırım döküm söküm işlemleri yapılmaktadır.Moloz ve Hurda nakliye işlemleride yine firmamzıca yapılmaktadır.

kırım firması
kırım firması

 

Duvar kırımı yapan firmamız istanbul geneline hizmet vermektedir, şap kırımı beton kırımı fayans kalebodur mutfak  banyo zemin kırımı ara bölme duvar kırımı taş tuğla ytong duvar kırımı işleri yapılmaktadır, çalışma sahasının durumuna göre gerek murç çekiç balyoz ile kırım işleri yapılır gerekse havalı kompresör ile duvar kırım işi yapılır, hilti ile duvar kırımı veya jcb 1cx iş makinası ile şap beton duvar kırımıda yapılabilmektedir mini kepçe ile şap beton duvar kırımı yapıldığı gibi bobcat işmakinası kiralama ilede duvar beton şap kırımı yapılabilmektedir.

 

Kırım Firması ;

Olarak kırım yapılan bölgede olusan harfiyatı moloz ları çuvallı veya çuvalsız bölgeden almaktayız.Harfiyat atım alanlarına harfiyat taşıma kamyonlarımız ile yönlendiririz.

Duvar beton kırım firması

İstanbul tüm bölgelerine mahallelerine Duvar beton yıkım kırım hizmeti verilmektedir. Web sitemiz üzerinden bize ulaşın

.En kısa sürede size yakın Duvar beton yıkım kırım için saha ekiplerimizi tarafınıza yönlendiriyoruz.

Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Eyüp
Esenler
Esenyurt
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu
Anadolu Yakası
Adalar
Ataşehir
Beykoz
Çekmeköy
Kartal
Kadıköy
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar


Kategoriler , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Keywords                
No Feedback Received

TOPlist TOPlist TOPlist